Aktide ja raportide koostamine vastavalt teie soovidele

uniZite programm on kohandatav täpselt teie ettevõtte vajaduste järgi. Korterite üleandmise aktidest lõpetades büroopindadega. Kontrollnimekirjad on võimalik kohandada vastavalt teie soovidele ja nõuetele. Tänu sellele on objektil kontroll kiire, dokumenteeritud koos piltide, fikseeritud kuupäeva ja kellaajaga, mis omakorda välistab hilisemad vaidlused ja suure ajakulu.

Loome just teile sobiliku akti või raporti!

Kliendipõhised aruanded teie valitud sisuga automaatseks levitamiseks.

Analüüsige ja parandage töökulgu detailsete raportite abiga.

UniZite raport kohaldub vastavalt kontrollnimekirja seadistusele ja koostab raporti vastavalt teie soovidele, kompileerides teksti, andmed ja pildid, BIM projektsioonid ja jooniste segmendid näidates kontrollnimekirjade asukohti nendega seosnevaid probleeme ja kõrvalekaldeid. Nutiviited raportis võimaldavad lihtsasti saada lisa informatsiooni ja uurida probleemi. Võimekus töödelda erinevaid sisu kombinatsioone mistahes raporti kujunduses teeb uniZite raporteerimise unikaalseks.

Kiire ja lihtne ülevaatuse seadiastus!

Seadistage näitajad, mida soovite sisestada ülevaatusel. Jätkake ülevaatus punktide järgi igas sektsioonis ning sisestage vajalikud märked või pildid iga pukti kohta. Parameetreid kasutatakse ülevaadatava vara defineerimiseks ja võimaldab parameetri põhiselt teostada otsinguid raportitest ja nimekirja vaatest. Igale parameetrile saab anda ettemääratletud valikud, et vähendada töömaal trükkimist. Viimaks seadistage kõrvalekalde määratlus seoses ülevaatusega ja alustage ülevaatust! 

Saatke ülevaatus raportid kontorist või otse mobiilist!

Raportite genereerimine ja jagamine saab olla täiesti automeeritud uniZite-is. Raport lisatakse e-mailile ja jagatakse vastavalt seadistatavale jaotusrühma nimekirjale kasutajarühma põhiselt. 

Teavitus e-maili võivad olla lisatud viited ja manusena raportid andmaks lisa teavet probleemist või projektiüritusest.

Dünaamilised põhjalikud aruanded pakuvad võimekat analüüsi kõrvalekalletest, muutustest ja probleemidest

 uniZite kontrollnimekirjad ja probleemid on seotud asukohaga joonisel. Teavita probleemist koos täpse asukohaga joonisel ühe nupu vajutusega. Kontrollnimekirjad on seotud joonistega või BIM mudeliga mille tulemusel on probleeme lihtne edastada ja hilisemalt analüüsida. Tänu kaasaegsetele töövõtetele kulub projektijuhtidel probleemide kaardistamisele ja teavitamisele oluliselt vähem aega. Tänu sellele võidate rohkem väärtuslikku aega, mis omakorda ennetab uusi probleeme.

Ülevaade seisukorrast, progressist, kvaliteedist ja ohutusest - uniZite!

uniZite programm on äärmiselt paindlik ja piiritu. Kõik kasutatavad kontrollnimekirjad, raportid on võimalik koostada just nii nagu teie soovite ja teie objekt parajasti vajab.