Joonised, dokumendid ja BIM kõigile otse objektil!

Ligipääs joonistele, dokumentidele ja BIM-le otse mobiilist objektil on väga suur eelis! Tänu sellele on koostöö, ehituse nõuetest kinnipidamine, probleemide lahendamine ja vastuste leidmine ilma viivitusteta. Unizite-ga tagate oma meeskonnale positiivse ja probleeme ennetava töökultuuri.

Viimased versioonid joonistest, dokumentidest ja BIM-st on alati garanteeritud objektil.

Liidestus Interaxo keskkonnaga hoiab kokku aega ja vähendab sisestamisel tehtavadi vigu

Intuitiivne 2D/3D BIM-navigaatori sünkroonimis- ja off-line võimekus!

Halda jooniseid, mudeleid ja versioone uniZite keskkonas või kasuta Interaxo liidestust!

Dokumente ja jooniseid saab hallata otse uniZite keskkonnas. 

uniZite on liidestatav Interaxoga. Vähenda käsitööd ja failihaldust. Sedasi on sul objektil alati uusimad joonised!

Märgista probleeme ja sisesta kontrollnimekirju telefonist otse joonisele!

Igal märgistuse tüübil on oma kujundus. Alad, märkused, teabenõuded, kontrollnimekirjad ja muudatuste korraldused leiate kõik jooniselt, samuti on võimalik filtreerida milliseid andmeid teile kuvatakse. Ühe klõpsuga mobiilist andmete kuvamine asukoha ja joonistega teeb töö lihtsaks ja effektiivseks.

Piisab kiirest pilgust joonisele et saada detailne ülevaade. Visuaalselt on näha mitu kontrollnimekirja punkti on korrektselt täidetud ja mitu puudust on registreeritud. Probleemkohtadel on näha nende ID ja hetkeseis. Vajutades peale on kohe näha sellega seosnevad detailid. 

Jagage oma meeskonnaga probleeme ja aruandeid otse objektilt mobiiltelefoniga

Otse suhtlus. Suhtlus ja teabe jagamine objektil parandab kvaliteeti ja tootlikkust. Märkuste ja töökorralduste jagamine toimub otse live-s mille tulemusel objekti aruanded uuendatakse automatselt. Raportid on koostatud selliselt, et kuvatakse korraga märkused, joonised, pildid, asukohad ja objekti parameetrid.

3D / BIM-navigeerimine

BIM parandab koostööd projekteerimis faasis, vähendades edaspidiseid probleeme, muudatusi ja hilisemat ümbertegemist. BIM uniZite-s hoiab kokku teie väärtuslikku aega.

BIM vaates on võimalik näha erinevaid töö valdkondi ja filtreerida endale huvipakkuvaid elemente. Objekti informatsioon ja parameetrid on nähtavad otse rakendusest. Erinevad vaate valikud lasevad teil vaadata 3D joonist korruse kaupa, jalutamise režiimil või hoopis keskenduda ühele objektile joonisel. uniZite töötab ka ilma internetiühenduseta ja olenemata asukohast. 

uniZite loob seoseid juba ehitusfaasis milleni on võimalik jõuda objekti garantii perioodi lõpus. Asukoht joonisel ja 3D asukoht on talletatud.