Tark digitaalne ehitus

UniZite’i missiooniks on ehitusprotsesside digitaliseerimine tihedas koostöös meie klientide ja partneritega. Panustame turvalisematesse ja produktiivsematesse ehitusprojektidesse.

Me ei usu, et väärtust saab saavutada vaid ehitus tarkvara installimisega – objekti digitaliseerimine on keeruline, kuid rahuldust pakkuv muutuste protsess, mis nõuab IT- ja tööstusteadmisi koos tervikliku ülevaate ja ehitusprotsessi kõigi vaatenurkade mõistmisega. Kombinatsioon professionaalsusest ja meie meeskonna pühendumisest määratleb meid ja meie brändi.

UniZite-i pilveteenus ja moodulid on koostatud selliselt, et need töötaksid ja lihtsustaks kasutaja tööd ehitusel reaalselt. 

The design of the uniZite cloud platform and our modularized products is built to match the  field workplace reality. 

Ehitusprojektid võivad olla väga erinevad – isegi sama ettevõtte projektide vahel. Tööstus on pidevad digitaliseerimises „projekt projekti kaupa“, tehes koostööd üha suurema digitaliseerimise ja integreerimise tasemel. Missioon on selge ja potentsiaal tohutu, kuid tootlikkuse ja kvaliteedi läbimurdeni jõudmiseks kulub veel aega ja vaeva. Selle missiooni teostamiseks on UniZite’i eesmärk keskenduda paindlikkusele vastavalt nõuetele, et toetada erinevaid töövooge ja digitaalse protsessi erinevaid tasemeid.

Aastate jooksul oleme järeldanud; austa ehituses valitsevaid tingimusi ja professionaalset meeskonnakultuuri. 

uniZite lugu

Aastal 2012 võttis uniZite-i asutaja Henrik Sauleda oma graafilise tarkvara tehnoloogia alased teadmised ning lõi uniZite’i kontrollpunktide loendi ja märgistuste esimese versiooni. Juba samal aastal leidis aset esimene edukas koostöö suuremahulise Norra haigla ehitusel, kus tõestati ennast 100%.  

UniZite programmi liitumisel oli antud projekt ajakavast maas, mis pani programmi tõsiselt proovile. Tänu lihtsale kontrollile ja probleemide kaardistamisele suudeti objekt õigele teele tagasi saada ja õigeaegselt üle anda.

„UniZite’i platvormi arendamine on toimunud samm-sammult, kuid vastavalt kindlatele disaini põhimõtetele. Seetõttu saame lahendust laiendada nii konfigureeritavate moodulite kui ka sügavama funktsionaalsusega, ilma jõudlust kaotamata. ” Tony Marti, uniZite’i tootearenduse juht.

“The uniZite platform development has been step by step,  but according to firm design principles. This is why we can scale the solution with new configurable modules as well as deeper functionality without loss of performance” Says Tony Marti, Manager of product development in uniZite.

“Strateegiline fookus on alati olnud ehitusobjekti progressi toetamine otse objkektil. Digitaliseerimine kiirendab kohapealseid lahendusi, mis teebki UniZite kogu süsteemi lahutamatuks osaks, ” Johan Nordh uniZite tootejuht 

2019. aastal võeti vastu uniZite’i uus strateegia. Plaan on hoida edukat arendusprotsessi koostöös juhtivate klientidega, aga pakkuda ka sujuvamat standardrakendust olemasolevatele ja uutele turgudele. 

„UniZite abil saavad kliendid parima kahest maailmast – standard moodulid ning võimaluse kohandada rakendusi ja protsesse vajaduste järgi”, Tord Svanqvist.