Ehitustarkvara, mis on seadistatav vastavalt teie vajadustele!

uniZite toetab teie soove plaaneerimisel, töötamisel ja raportite koostamisel objektil. uniZite on paindlik ja võimaldab teil oma mooduleid konfigureerida vastavalt vajadustele. Ettevõtetel ja projektidel on erinevad protsessid, tasemed ja nõuded – uniZite toetab teie vajadusi. Isegi unizite’is olevaid aruandeid saab kohandada vastavalt mis tahes konkreetsele kujundusele. uniZite on ettevõtte lahendus, mis toetab tööstuse ja ettevõtete standardeid, et võimaldada vastavust ja analüüsi pidevaks parendamiseks. 

Kõiki uniZite aruandeid saab luua vastavalt ettevõtte spetsiifikale. uniZite on ettevõttele mõeldud tarkvara mis tagab tööstusharu poolt vajalikud standardid ja reeglid. 

Kohandage vastavalt konfiguratsioonile - ja vähendage IT-kulusid.

Super lihtne ja intuitiivne mobiilne kasutajaliides.

Hoidke töövoo ja teatiste üle kontrolli uniZite-ga

Mugav kasutada kõikjal ja kõigil.

uniZite rakendus lubab teha tööd nii online kui ka offline režiimis ja pakub maailma tasemel jõudlust ning detaile 3D BIM kui ka pdf moodulites. uniZite võimaldab teha tööd kontrollnimekirjadega, sisendkaustaga, loeteludega kui ka otse joonisega. Nutikad filtrid teevad vajaliku info leidmise kiireks ning lihtsaks. Projekti vaade tagab teile alati viimase informatsiooni otse objektilt. 

Tänu mitmekeelsele keskkonnale on uniZite kasutamine kõigile lihtne.

Reaalajas analüütika

Uut analüütika vaadet on võimalik seadistada ühe või mitme projekti alusel. See annab kiire ülevaate hetkeolukorrast mis tagab võimaluse kiiresti otsutada ning ette näha potensiaalseid probleeme.

  •  Kes on need alltöövõtjad/hankijad kellega on kõige rohkem probleeme/puudusi tekkinud viimases kvartalis?
  • Mis tüüpi tööohutuse probleemid esinevad objektil kõige sagedamini?

Aruandlus ja teavitused

uniZite on loonud turuliidri positsioonis oleva aruandluse mooduli. Aruandeid saab kohandada vastavalt ettevõtte spetsiifikale. Aruandeid saab koostada rakendusest, veebist või isegi saata automaatselt eelmääratud aegadel. Aruanded on Word ja Exceli formaatides ning toetavad Drill-Down funktsionaalsust otse probleemideni või teiste aruanneteni. uniZite keskkonnas on aruanded osa projektist.

Aruannete kohandamine on eriti väärtuslik erinevate aktide koostamisel nagu garantii ülevaatuse akti või valduse üleandmise akti koostamisel. See ei ole ainult nutikas vaid näeb ka kena välja!

uniZite kontrollnimekirjad

Detailsed kontrollnimekirjad on üks tähtsamaid osi objektil töötades. Kontrollnimekirju saab luua igale protseduurile, olgu see siis turvalisus, kvaliteedikontroll, valduse üleandmine, garantii ülevaatus jne. Eeltädetud informatsioon aitab kaasa kiiremale kontrollnimekirja täitmisele. Kontrollnimekirja täitmise jooksul üles märgitud probleemid ja puudused jäävad sellega seotuks.

Eelseadistatud või rätseplahendus?

uniZite on eelseadistatud paljude erinevate protsesside töötlemiseks. Olgu selleks probleemihaldus, tööohutus, garantii või valduse üleandmine. Neid saab iga kliendi jaoks vajadusel kohandada ning uute projekti loomisel kasutada mallina.

Tüüp projektid, kasutajate ligipääs ja haldus

uniZite kasutajad on jaotatud kasutajagrupidesse ning neile saab anda erinevad ligipääsud. Üks kasutaja võib kuuluda mitmesse erinevasse kasutajagruppi erinevates projektides. Ta võib olla projekti omanik kui ka lisatud kasutaja kellegi teise projektis.

Kliendi poolt kasutatavate moodulite kogu saab talletada ja kasutada mallina uute projektide loomisel. See tagab kiire seadistamise ning samade reeglite kasutamist üle mitme erineva projekti.